O MNIE

Witaj na moim blogu !

Blog ten tworzę na cześć prostej przyjemności jedzenia i życia w rytmie slow. Mam nadzieję, że będąc moim gościem, dostrzeżesz to. Uważam, że ważny jest nie tylko smak potraw i ich estetyka, ale również umiejętność celebrowania posiłków – i to staram się uwieczniać na moich zdjęciach. Dobre jedzenie czyni mnie szczęśliwą, a odkrywanie nowych smaków inspiruje do tworzenia kolejnych receptur.

Znaczenie ma nie tylko co jesz, ale i jak jesz. Dla mnie jedzenie jest częścią czegoś więcej. Skupiam się nie tylko na tym, co jest efektem końcowym na moim talerzu. Interesuje mnie pochodzenie poszczególnych produktów i człowiek, który za nimi stoi. Takie podejście uczy szacunku do jedzenia i ludzkiej pracy. Sprawia, że jemy bardziej świadomie, celebrujemy posiłki i w końcu celebrujemy życie.

Doceniam otaczający mnie świat, jest on dla mnie ogromną inspiracją do tworzenia potraw i zdjęć. Życie poświęcam na to, co kocham, a pasja kulinarna jest tego ogromną częścią.

Podziękowania dla mojego męża, gdyby nie on – jeszcze długo efekty mojej pasji kulinarnej skrywałyby ściany naszego domu. Mamie dziękuję za to, że wprowadziła mnie w ten wspaniały, kulinarny świat i pozwalała mi lepić, kleić i mieszać. Do dzisiaj pamiętam te cudowne momenty w maminej kuchni :).