O MNIE

Witaj na moim blogu 🙂

To moja mama wprowadziła mnie w ten wspaniały, kulinarny świat i gdy byłam małą dziewczynką pozwalała mi lepić, kleić i mieszać. Do dzisiaj pamiętam te cudowne momenty w maminej kuchni  i bardzo jej za nie dziękuję…

Blog ten i zdjęcia, które są jego ogromną częścią, tworzę na cześć prostej przyjemności jedzenia i życia w rytmie slow. Mam nadzieję, że będąc moim gościem, dostrzeżesz to. Uważam, że ważny jest nie tylko smak potraw i ich estetyka, ale również umiejętność celebrowania posiłków – i to staram się uwieczniać na moich zdjęciach. Dobre jedzenie czyni mnie szczęśliwą, a odkrywanie nowych smaków inspiruje do tworzenia kolejnych receptur.

Dla mnie jedzenie jest częścią czegoś więcej. Skupiam się nie tylko na tym, co jest efektem końcowym na moim talerzu. Interesuje mnie pochodzenie poszczególnych produktów i człowiek, który za nimi stoi. Takie podejście nauczyło mnie szacunku do jedzenia i ludzkiej pracy. Sprawiło, że jem bardziej świadomie, celebruję posiłki i w końcu celebruję życie.

Rozgość się i poczęstuj kawałkiem dobrego ciasta,

Magda